Almanachy

Máte rádi básně, užíváte si odpočinek u literatury a přemýšlení nad nejrůznějšími jinotaji? Máme pro vás tedy skvělé Alamanachy, které budou pro chvilky odpočinku skvělé.

Rekonstrukce s přehledem

Banner 2

Stále marně přemýšlíte, jak by nová koupelna měla vypadat? Donekonečna plánujete, kam, co umístit, aby vznikl, co možná největší prostor? Teď už nemusíte! Rádi vám ukážeme katalog již realizovaných zakázek, rádi vám poradíme, jak na rekonstrukci bytového jádra ! Navrhneme materiály, navrhneme technologie, vše podle našich zkušeností a znalostí! Uvidíte, že i v malých prostorech, dobrou volbou zařízení, lze vytvořit hotové zázraky!  Rádi byste věděli, kde ušetřit a na co si dát pozor? Rádi byste měli zakázku v rukách opravdových profesionálů? Máte možnost! Obraťte se na stavební firmu, které se v oblasti stavebnictví pohybuje již řadu let! A nebudete litovat!  Takové možnosti a poradenskou činnost, vám nikdo jiný nenabídne! Většina řemeslníků zhotoví vše, jak si přejete a je jim úplně jedno, že vy, jako člověk neznalý technologií a materiálů, můžete udělat chybu! My jsme jiní!  Navedeme každého na správnou cestu, poradíme, co je právě pro něj nejvýhodnější!

970x310pulz1.jpg

Jistota s námi

S námi máte jistotu, že vše proběhne podle představ!  Nová koupelna bude brzo zářit novotou a vy budete spokojeni a uchváceni samotným dílem!

Rekonstrukce s přehledem
5 (100%)1
kalhotky.jpg