Almanachy

Máte rádi básně, užíváte si odpočinek u literatury a přemýšlení nad nejrůznějšími jinotaji? Máme pro vás tedy skvělé Alamanachy, které budou pro chvilky odpočinku skvělé.

Razítka

Potřebujete ? Tak to jste na správné adrese, v našem e-shopu pro vám máme širokou nabídku nejrůznějších razítek. . U nás máte na výběr z několika velikostí, typů, barev a designového provedení.Pokud přijdete do naší prodejny v Praze vyrobíme vám a vizitky na počkání nebo vám je po Praze doručíme v krátkém čase.

Nejnovější moderní řada razítek je k dispozici ve tvarech obdélníkových a kulatých a mohou být opatřeny klipem nebo přívěškem. Takže budete mít svá razítka stále po ruce a nebudou se Vám válet v kufru či kabelce, když je právě potřebujete.

Tužka a razítko v jednom

Praktickým a elegantním pomocníkem na cestách a jednáních vám budou také Razítka v podobě propisovací tužky. V našem e-shopu najdete několik variant designů a barevných provedení, jsou zde na výběr jak kovové tak i plastové tužko-razítka . Tvar otisku je vždy podlouhlý (třířádkový text).U všech typů je možnost výměny náhradního polštářku.

Razítka
5 (100%)1