Almanachy

Máte rádi básně, užíváte si odpočinek u literatury a přemýšlení nad nejrůznějšími jinotaji? Máme pro vás tedy skvělé Alamanachy, které budou pro chvilky odpočinku skvělé.

Nejen pro turisty

http://www.tophostel.cz/ubytovny/ http://www.tophostel.cz/ubytovny/ http://www.tophostel.cz/ubytovny/ Rádi bychom poskytli každému návštěvníkovi našeho hlavního města své služby. O levném ubytování Praha je v celé metropoli známo, že nabízí slušný komfort za ty nejnižší ceny. Nejsme sice tak dobře zařízení, jako čtyřhvězdičkové hotely, ale v těch si pokoje může dovolit málokdo. Běžně tu nocují turisté či studenti. Mnoho míst je také obsazeno sezónními dělníky a v některých našich pobočkách dokonce střednědobě žijí i rodiny s dětmi.

Máme mnoho poboček

V hlavním městě jsme již zavedenou firmou s mnoha pobočkami. To může mimo pražské možná odradit, ale nebojte se, do každé z nich se lze dostat jednoduše a přímo. Obvykle k nám naši hosté přijíždějí autobusem či tramvají. Někdy se dá využít i metro. I ve vlastním voze se k nám dostanete. Pokud se u nás ubytujete, parkování před budovou pak není zpoplatněno.

Nejen pro turisty
5 (100%)1